АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ висловив свою солідарність з пастором Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, який постраждав від "тітушок"

Четвер, 20 лютого 2014, 12:16
Сьогодні Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, зателефонував до пастора Андрія Гамбурга, настоятеля лютеранського храму Апостола Павла в Одесі, та висловив йому свою підтримку і солідарність. 19 лютого пастор Андрій Гамбург постраждав під час нападу «тітушок». Напад відбувся під час мирної демонстрації одеських активістів, які вийшли висловити свій протест проти кривавих подій у Києві.

Під час телефонної розмови обидва співрозмовники наголошували на важливості мирного розв’язання кризової ситуації в Україні, щоб не гинули її громадяни. Адже кожна людина, незалежно від того, з якого боку барикад вона стоїть, є Божою дитиною, і потрібно оберігати кожне людське життя. «Ніхто не може приймати рішення про те, щоб жертвувати людськими життями», – зазначив при цьому Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення українських католицьких єпископів Канади щодо сучасного політичного та гуманітарного стану в Україні23 січня

Це не час для зухвалого брязкання зброєю і навіть не час для політичної дипломатії, яка, як ми бачили в минулому, ефективна лише настільки,...

МЕДІА
Prev Next