АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ закликав вірних молитися за тих, хто чинить нам кривду

Неділя, 16 березня 2014, 21:07
Сьогодні вранці Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ, очолив Архиєрейську Божественну Літургію в соборі Святої Софії в Римі. Він закликав християн у час Великого посту до усильної молитви «за ворогів і за всіх, хто сьогодні кривдить український народ і говорить про нас неправду».
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Разом із Предстоятелем УГКЦ молилися: владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків Італії та Іспанії, члени ректорату Українського папського інституту Святої Покрови, представники монаших чинів і згромаджень, які знаходяться в Римі.

Коментуючи уривок євангельського читання Неділі про розслабленого, Блаженніший Святослав наголосив, що саме «гріх робить людину “розслабленою” та немічною, однак Ісус Христос є тим Словом прощення, яке Отець посилає до кожного з нас. Тільки в Ньому через святе таїнство Покаяння ми отримуємо відпущення гріхів».

Проповідник зауважив, що сьогодні «невипадково Бог говорить нам про прощення». Глава УГКЦ закликав усіх до усильної молитви за ворогів: «Молімося за тих, хто нас переслідує, адже бути християнином - означає бути носієм прощення».

Нагадаємо, що цими днями Блаженніший Святослав перебуває в Римі з офіційним візитом до Ватикану, щоб зустрітися з Папою Франциском. Приватна аудієнція відбудеться 17 березня.

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next