АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ зустрівся з командувачем Національної гвардії України

Вівторок, 14 квітня 2020, 19:45
14 квітня 2020 року Блаженніший Святослав, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Миколою Баланом. Зустріч відбулася в резиденції Глави УГКЦ. Учасником розмови був о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

У ході дружньої бесіди командувач розповів про основні напрямки розвитку Національної гвардії України, поділився власними думками з приводу труднощів і можливостей, які в наш час постають перед військовослужбовцями. Він особливо наголосив на важливій ролі, яку в забезпечені духовних потреб та психологічної рівноваги українських воїнів сьогодні відіграють військові капелани. Генерал висловив слова глибокої подяки за віддане служіння душпастирів Української Греко-Католицької Церкви.

Блаженніший Святослав вкотре підкреслив готовність нашої Церкви до співпраці в царині забезпечення духовних потреб військовослужбовців Національної гвардії України. Беручи до уваги виклики, що сьогодні стоять перед світом і нашою державою, Предстоятель УГКЦ підкреслив значення злагоди та взаєморозуміння в суспільстві, а також солідарного служіння українському народові, до якого покликані Церква та українські військові.

На завершення зустрічі командувач привітав Главу та вірян Української Греко-Католицької Церкви з прийдешніми Великоднем, а Блаженніший Святослав запевнив командувача у своїх молитвах і побажав усьому особовому складу Національної гвардії України міцного здоров’я та спокійного й мирного святкування світлого празника Воскресіння Христового.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next