АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ зустрівся з очільниками Державного секретаріату Апостольської столиці

Вівторок, 03 липня 2018, 19:33
Під час робочого візиту до Апостольської столиці 2–3 липня Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним секретарем Апостольської столиці, й архиєпископом Поль Річардом Галлагером, відповідальним за міждержавні відносини. Зустріч відбулася на прохання Глави УГКЦ.

Під час зустрічей сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію та міжцерковні відносини в Україні. Окрему увагу було присвячено ролі та місії УГКЦ у побудові справедливого суспільства та її участі в житті громадянського суспільства в Україні.

Блаженніший Святослав ще раз засвідчив позицію УГКЦ щодо переговорів, які ведуться між Православними Церквами та Константинопольським Патріархатом у справі зцілення поділів і міжнародного визнання українського православ’я. Зокрема було обговорено роль Української держави в цьому процесі та наслідки для душпастирського служіння УГКЦ.

Кардинал Паролін запевнив повну підтримку для УГКЦ збоку Апостольської столиці та висловив вдячність за євангельську турботу у збереженні і свідченні єдності Христової Церкви довкола служіння наступника апостола Петра.

фото з архіву

Секретаріат Глави УГКЦ у Римі


ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next