АКТУАЛЬНО

Голова Душпастирської ради взяв участь у засіданні 11-ї зустрічі робочої групи з реформування пенітенціарної системи

Середа, 12 квітня 2017, 13:42
11 квітня 2017 року відбулася 11-а зустріч робочої групи з реформування пенітенціарної системи при Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності під головуванням народного депутата України Юрія Мірошниченка. У праці групи взяв участь протоієрей Костянтин Пантелей, голова Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

За регламентом зустрічі були розглянуті такі питання:

1. Інформація від голів робочих груп із опрацювання законопроекту про пенітенціарну систему щодо процесу його підготовки.

2. Законопроект “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підстав і порядку перегляду судових рішень за новими та нововиявленими обставинами”.

3. Презентація та обговорення ідеї щодо проведення окремої зустрічі підкомітету з питання вдосконалення національного механізму забезпечення Державою Україна права на справедливий суд.

За інформацією робочої групи №9 з питань душпастирської опіки та психологічної допомоги було прийнято зміни до робочого документа Проекту закону про пенітенціарну систему України, які передбачають участь капеланів у системі заходів професійної формації та реабілітації.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1662
clr:52
cch:-no-
sql:0.1280
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,467,848
m: 2,975,152