АКТУАЛЬНО

Голова Душпастирської ради взяв участь у засіданні 11-ї зустрічі робочої групи з реформування пенітенціарної системи

Середа, 12 квітня 2017, 12:42
11 квітня 2017 року відбулася 11-а зустріч робочої групи з реформування пенітенціарної системи при Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності під головуванням народного депутата України Юрія Мірошниченка. У праці групи взяв участь протоієрей Костянтин Пантелей, голова Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

За регламентом зустрічі були розглянуті такі питання:

1. Інформація від голів робочих груп із опрацювання законопроекту про пенітенціарну систему щодо процесу його підготовки.

2. Законопроект “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підстав і порядку перегляду судових рішень за новими та нововиявленими обставинами”.

3. Презентація та обговорення ідеї щодо проведення окремої зустрічі підкомітету з питання вдосконалення національного механізму забезпечення Державою Україна права на справедливий суд.

За інформацією робочої групи №9 з питань душпастирської опіки та психологічної допомоги було прийнято зміни до робочого документа Проекту закону про пенітенціарну систему України, які передбачають участь капеланів у системі заходів професійної формації та реабілітації.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Старша людина є посланням Бога, через неї ми можемо почути голос Божий», — думки Глави УГКЦ про старість23 квітня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в прямому ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 20 квітня розмірковував...

МЕДІА
Prev Next