АКТУАЛЬНО

Голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання взяла участь в роботі Генеральної асамблеі Комітету католицької освіти Європи (СЕЕС) в Римі

Вівторок, 24 листопада 2015, 16:15
23-24 листопада с. Христофора Буштин, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, взяла участь в роботі Генеральної асамблеї Комітету католицької освіти Європи (СЕЕС) у Римі.

Засідання відвідав архиєпископ Вінченцо Занні, секретар Конгренації католицької освіти. На зустрічі було переобрано правління та обрано Президента - представника Австрійської церкви п. Крісніну Манн. У Міжнародному комітеті теж відбулися зміни - новим Генеральним секретарем (OIEC) обрано Філіпа Рішарда. 

Серед питань Асамблеї - міжкультурний діалог та католицька школа, а також право на свободу релігійної освіти у державних школах та право на діяльність конфесійних шкіл як важливих ознак демократизації країн Європи. 

Наступна Генеральна асамблея СЕЕС відбудеться у Швеції, а відтак 88-та Генеральна асамблея Комітету католицької освіти Європи відбудеться в Україні 21-22 жовтня  2016 року. 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць у Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next