АКТУАЛЬНО

Голова Львівської ОДА відвідав Свято-Юрську гору

Середа, 04 березня 2020, 12:15
2 березня 2020 року голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відвідав Свято-Юрський комплекс.

У Митрополичих палатах відбулася зустріч, в якій взяли участь архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк, єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца, представники ГО «Святий Юр» та представники Курії Львівської архиєпархії.

На зустрічі розглянули два важливі питання. Перше – відзначення 155-ліття від дня народження праведного митрополита Андрея, яке вшановують цьогоріч. Було повідомлено, що митрополит Львівський ініціював створення координаційної ради з питань відзначення, яку очолив синкел у справах монашества Львівської архиєпархії ієрм. Юстин Бойко. До цієї ради увійдуть представники церковних, міських, обласних та громадських структур. Обговорили також окремі заходи, у яких візьмуть участь представники державної влади.

Друге питання – віднова Свято-Юрського комплексу. Був представлений актуальний стан справ та обговорені шляхи вирішення проблемних питань.

Наприкінці владика Володимир провів для гостей екскурсію Митрополичим комплексом. Голова ЛОДА відвідав каплицю палат, Свято-Юрський собор та крипту, в якій спочивають мощі праведного митрополита Андрея. Разом із владикою Володимиром присутні спільно помолилися за Україну.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next