АКТУАЛЬНО

Голова ПМВ благословив священиків на Великодні богослужіння для українців у Сингапурі, Іспанії, Португалії, Лівані, Туреччині та на Кіпрі

Четвер, 25 квітня 2019, 10:46
Голова Пасторально-міграційного відділу владика Йосиф Мілян, дбаючи про забезпечення духовних потреб вірних УГКЦ, які мешкають поза Україною, благословив і делегував священиків на Великодні богослужіння для душпастирської опіки українців у Туреччині, Іспанії, Португалії, Лівані, Сингапурі та на Кіпрі.

Так, на Кіпрі від ПМВ з 24 квітні по 11 травня перебуватиме о. Василь Захарусь. Планується, що Великодні богослужіння відбудуться у суботу, 27 квітня, у Лімасолі і в неділю, 28 квітня, - у Нікосії.

Референт зовнішніх зв'язків ПМВ о. Віталій Храбатин протягом Пасхального часу відвідає українців греко-католиків у Туреччині і Лівані. Заплановані Літургії у Стамбулі та Бейруті. Святкове богослужіння у Стамбулі відбудеться у Великодню суботу, 27 квітня, у храмі Святого Антонія на Таксимі. 

Крім того, у Пасхальний час до вірних УГКЦ у м. Альмерія (Іспанія) завітає о. Василь Дяків, а до українців у Порто (Португалія) - о. Йосафат Коваль, ЧСВВ.

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next