АКТУАЛЬНО

Голова ПМВ УГКЦ узяв участь у зустрічі відповідальних за душпастирство мігрантів у країнах Європи

Четвер, 05 грудня 2013, 11:18
Владика Йосиф (Мілян), голова Пасторально-міграційного відділу, та о. Андрій Гах, секретар ПМВ взяли участь у зустрічі відповідальних за душпастирство мігрантів у країнах Європи, що відбулася у м. Валетта (Мальта).

Захід організовано Відділом у справі мігрантів Комісії «Карітас ін верітате», що при Раді Єпископських Конференцій Європи. У зустрічі взяли участь відповідальні за міграцію з 20 країн Європи.

«Кожна 7-ма особа у світі є мігрантом», - такі статистичні дані навів кардинал Антоніо Марія Вельо, президент Папської ради в справі душпастирства мігрантів. Також на зустрічі виступили з доповідями о. Альфред Велла, директор комісії «Мальта Емігрантс» (Мальта), о. Джанкарло Перего, генеральний директор «Fondazione Migrantes», (Італія), п. Чечілія Тайлор-Камара, Бюро мігрантів, Єпископська Конференція Англії.

Головною темою зустрічі було «Душпастирство мігрантів та біженців: інтеграція і замкнення». У доповідях, окрім наведення статистичних даних міграційних хвиль в Європі, було зосереджено особливу увагу на переосмисленні душпастирського служіння, враховуючи сучасні виклики й труднощі. Особливо пригадувалися слова папи Франциска, який наголошує, що Церква не має кордонів і Слово Боже має однаково проголошуватися для всіх людей.

 

Інфоцентр ПМВ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next