АКТУАЛЬНО

Голова ПМВ у Португалії зустрівся з громадою УГКЦ в Албуфейрі: «Ми покликані до любові»

Середа, 23 жовтня 2019, 16:17
Під час душпастирського візиту до Португалії голова ПМВ владика Йосиф Мілян відслужив Літургію у місті Албуфейра і поспілкувався з місцевою громадою УГКЦ.

Із ним співслужили місцеві священники о. Олег Трушко і о. Іван Гудзь, а також працівники ПМВ о. Андрій Гах і о. Віталій Храбатин.

На Службі Божій були присутні близько ста вірних.

Під час проповіді владика Йосиф підкреслив, що кожен християнин протягом всього життя має дбати про своє гідне ім’я, яке записане не тільки на землі, а й на Небі.

«Ми часто шукаємо утвердження себе в цьому світі. Хтось збирає відсотки на кредитних картках. Хтось ціле життя будує. Хтось інвестує в дітей. Але хоч би скільки ми здобули, осягнули, нам хочеться, щоб нас впізнавали ті, хто в цьому світі чогось вартий. Так само собі по-людськи думали апостоли. Навіть більше, вони досягнули такого великого успіху, що, взиваючи ім’я Ісуса Христа, робили надзвичайні діла. Як каже євангелист Лука, “духи їм корилися”. Очевидно, це давало їм підстави прийти до Вчителя, іменем якого виганяли бісів, виявити свою радість. Однак ми чули, що сказав Господь: «Не радійте тому, що духи вам коряться. Радійте, що імена ваші записані на Небі», - зазначив голова ПМВ.

Єпископ зауважив, що християнина все життя супроводжує проголошення його імені. Тому батьки виховують дітей із настановами, щоб не зганьбили власного імені в цьому світі, а “світилися добром, любов’ю і Богом”.

«Христос відкриває нам правду на те, щоб ми тішилися і жили так, що імена наші записані на Небі. Що це означає? На Небі наша батьківщина. Бог кожного з нас полюбив відвічною своєю любов’ю. Бог ніколи не розчаровує, особливо тих, які йому вірять і які дбають про своє гідне ім’я у книзі життя, котре він написав кожному з нас під час святого Хрещення, - наголосив владика Йосиф і додав: – Неправда, що Вічність буде щаслива колись. Щаслива Вічність починається тут, на землі. Хотів би, дорогі, вам побажати, аби з нашою спільною молитвою прийшли до наших душ умиротворення Боже і усвідомлення, що ми покликані до любові, і першим в черзі, щоб любити і бути любленим, стоїть наш Бог”.

У рамках візиту до Португалії голова ПМВ разом з працівниками ПМВ о. Андрієм Гахом і о. Віталієм Храбатином відвідають Лісабон, Порто, Сетубал і Віла-Нова-де-Гайя, де зустрінеться з вірними УГКЦ і місцевими ієрархами.

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next