АКТУАЛЬНО

Гомосексуалізм несе загрозу сімейним цінностям, - Звернення УГКЦ і РКЦ

Середа, 14 березня 2012, 10:11
Не можна допустити, щоб гомосексуальні зв’язки посягнули на права, що належать винятково подружжю та родині, бо саме сім’я є збудована на нерозривному союзі чоловіка та жінки, скріпленому взаємною любов’ю та вірністю, обдарованою Богом благодаттю продовження людського роду. Про це йдеться у спільному зверненні Синоду Української Греко-Католицької Церкви та Конференції Римсько-Католицької Церкви в Україні.
Не можна допустити, щоб гомосексуальні зв’язки посягнули на права, що належать винятково подружжю та родині, бо саме сім’я є збудована на нерозривному союзі чоловіка та жінки, скріпленому взаємною любов’ю та вірністю, обдарованою Богом благодаттю продовження людського роду. Про це йдеться у спільному зверненні Синоду Української Греко-Католицької Церкви та Конференції Римо-Католицької Церкви в Україні. У документі також зазначено, що Церква прагне підтримати всілякі старання, спрямовані на захист подружжя, та виступити на захист сім’ї, що є найкращим середовищем для виховання дітей. “З болем спостерігаємо, як у багатьох країнах світу, зокрема Заходу, на юридичній площині чиняться спроби знищити сім’ю та допустити до розбещення дітей. Такі спроби найчастіше є ініціативою діячів гомосексуальних середовищ за підтримки ЗМІ. Такі дії суперечать не лише християнським цінностям, а й природному моральному закону, що базується на здоровому глузді та внутрішньому імперативі чинити добро й уникати зла. Різними способами суспільство намагаються переконати, що в ім’я толерантності та політичної правильності слід це приймати або принаймні закривати очі на зло, яке несуть з собою гомосексуальні союзи, що вдають і пародіюють «священні подружні узи», а також вважати нормальним усиновлення дітей такими зв’язками. Здорові традиційні погляди ігноруються, замовчуються або висміюються. Ці згубні тенденції не мають кордонів і поступово проникають також і в наше суспільство та країну”, - мовиться у зверненні. Представники Церков нагадують, що Святе Письмо засуджує гомосексуальні зв’язки, як наслідок і прояв гріха. “Згідно з Конституцією України права кожної людини є захищені. Водночас унаслідок брехливої гомосексуальної пропаганди поступово складається така ситуація, коли захисту, у тому числі юридичного, сьогодні потребує найдорогоцінніша частина суспільства, якою є і повинна залишитися сім’я”, - підкреслюють автори. Пам’ятаючи про те, кажуть єпископи, наскільки важливою для доброго і гармонійного розвитку дитини є присутність батька і матері в сім’ї, сама думка про виховання дітей у середовищі гомосексуальних зв’язків переповнює їх болем і викликає обурення. “Тому благословляємо всіх на діяльність, спрямовану на порятунок, зміцнення та підтримку подружжя і сім’ї та захист дітей перед моральним розбещенням. Молимо Господа охоронити від спокус злого духа, який підступно спокушає нас дуже невинними, на перший погляд, пропозиціями”, - сказано у зверненні.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next