АКТУАЛЬНО

Греко-католики ознайомилися із соціальними проектами інших конфесій

Середа, 02 грудня 2009, 19:40
У рамках Суспільних днів УГКЦ греко-католики вивчали соціальні проекти інших конфесій. Як передає кореспондент SoborNews, про це сьогодні повідомив Голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами диякон Ігор Шабан.
У рамках Суспільних днів УГКЦ греко-католики відвідали соціальні проекти інших конфесій. Як передає кореспондент SoborNews, про це сьогодні повідомив Голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами диякон Ігор Шабан. З цієї нагоди до Києва прибули працівники соціальних структур УГКЦ із Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Харкова та Донецька, а також студенти Інституту екуменічних студій Українського католицького університету. На їхню думку, такі зустрічі є дуже корисними. «Нас дуже тепло прийняли у Кирилівській парафії Української Православної Церкви, а також в месіанській єврейській спільноті міста Києва. В цих конфесіях ведеться активна соціальна діяльність», – зазначив диякон Ігор. Після візитів відбулося обговорення соціальної діяльності УГКЦ за участю референта Патріаршої Курії УГКЦ з соціальних питань о. Андрія Нагірняка.

Повідомила Тетяна Шпайхер

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next