АКТУАЛЬНО

Греко-католицькі священики виставили Плащаницю у зоні АТО та доставили «паски, спечені з любов’ю»

П'ятниця, 29 квітня 2016, 13:55
У Страсний тиждень Великого посту о. Володимир Фірман, о. Володимир Топоровський, о. Тарас Хом’юк, о. Ігор Топоровський та семінарист Тернопільської духовної семінарії Тарас Зрайчик перебувають у зоні АТО з передвеликодньою духовною місією. Священики привезли різного роду допомогу, сповідають бійців, проводять духовні розмови та правлять богослужіння Страсного тижня.

Сьогодні, 29 квітня, у Страсну п’ятницю, о. Володимир Фірман та о. Володимир Топоровський, священики Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, виставили Плащаницю в місці дислокації 24-ї бригади з Новояворівська та батальйону «Тернопіль». Отець Тарас Хом’юк та о. Ігор Топоровський, які є священиками Кам’янець-Подільської єпархії, вже відвідали військових поблизу с. Побєда та с. Співаківка.

Священики передали бійцям паски, які спекли для них дівчата зі спільноти «Знамення». Дівчата, аби підтримати бійців на дусі, підписали упаковку так: «Паски, спечені з любов’ю». Також військові отримали велику кількість вареників, різних продуктів, форму тощо.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next