АКТУАЛЬНО

Греко-католицька парафія Різдва Івана Хрестителя з бельгійського міста Гент започаткувала новий благодійний проєкт «Нитки»

Четвер, 29 жовтня 2020, 11:37
«Проєкт "Нитки" – це спільнота небайдужих людей, об’єднаних на християнських засадах для допомоги сиротам, малозабезпеченим сім’ям, дітям зі шкіл-інтернатів, сиротинців сімейного типу.

Благодійна програма створена для сприяння культурному та ментальному об’єднанню людей із різних регіонів України. Ми прагнемо, щоби люди із різних куточків країни цінували, пишалися і поважали різноманітність своєї держави через знайомство з історією та культурними особливостями інших регіонів. Ми прагнемо створити міцні горизонтальні зв’язки, соціальні зв’язки, між родинами, громадами, парафіями», – ділиться настоятель парафії Різдва Івана Хрестителя о. Іван Данчевський.

Фонд проєкту буде спрямований на організацію подорожей Україною для учасників програми. Такі мандрівки не лише познайомлять їх з іншими регіонами, а й допоможуть завести нові знайомства, сприятимуть розширенню світогляду учасника, самоідентифікації, як українця, та громадянина соборної держави. Вони покращать духовний та емоційний стан і поширюватимуть християнські засади та цінності.

Ініціатива є перманентним «парафіяльним проєктом» парафії Різдва Івана Хрестителя в місті Гент (Бельгія). Збір коштів на виконання поставлених завдань проводиться через реалізацію різноманітних мініпроєктів, тому ідея також гуртує громаду парафії.

Долучитися до благодійної справи може будь-хто, організувавши свою власну подію чи інвестуючи свій час та вміння у вже створені ініціативи, або просто допомогти фінансово.

«Усі зібрані кошти витрачаються на вказані цілі саме в Україні. У такий спосіб, окрім цільової допомоги родинам, ми інвестуємо в економіку України через придбання товарів та послуг. Йдучи «від серця до серця» зробимо світ добрішим!» – закликають вірян організатори нового проєкту.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: що таке Церква?06 березня

У 42-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над дев’ятим членом «Символу віри»:...

МЕДІА
Prev Next