АКТУАЛЬНО

Греко-католицька родина відкладала десятину з доходів і назбирала 15 тис. грн на подарунки дітям у полтавському притулку

Четвер, 07 грудня 2017, 11:58
5 грудня, у Міжнародний день волонтера, у Полтавському обласному притулку для дітей «Любисток» пройшла передсвяткова волонтерська акція «Бог є Любов». Присвячена вона дню Святого Миколая.

Організатор заходу — родина полтавських греко-католиків. Вони, подібно до святого Миколая, не хотіли, щоб про їхню добру справу хтось дізнався. Тому, як жертводавці, виявили бажання залишитися невідомими.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що волонтерський рух, соціальне служіння для ближнього має бути одним із ключових моментів християнського життя. Бо це практичні засоби та інструменти, якими Церква здійснює служіння в ім'я любові до ближнього:

— Біблія говорить, що віра без діл — мертва. Тому мене в особливий спосіб тішить і надихає така благодійна акція молодої полтавської сім'ї греко-католиків, які є моїми парафіянами, — говорить священик.

Полтавський притулок розрахований на 50 осіб. Проте постійно в ньому перебуває близько 45 дітей. Діти потрапили до «Любистку» з різних причин. Про когось попіклувалися сусіди, бачачи, як батьки знущаються над малими. Хтось тут через те, що втратив усіх близьких.

На придбання подарунків, серед яких іграшки, одяг, предмети канцелярії та солодощі, витратили понад 15 000 грн. Ці гроші молода родина збирала протягом певного часу як десятину доходів:

— Ми від початку планували зробити якусь добру справу, віддати кошти на благодійність. Тому, порадившись, вирішили принести радість діткам, які виховуються в притулку, — розповідають жертводавці акції.

Довідка: Полтавський обласний притулок «Любисток» — заклад опіки, в якому діти перебувають тимчасово. Найменших діток забирають із родин, доки не з’ясується як їхня доля буде відбуватися у майбутньому. Скажімо, якщо з батьками можна попрацювати, вони стають на дорогу виправлення щодо сумлінного виконання батьківських обов’язків, то дитина може повернутися додому. 

Якщо цього не відбувається — тоді їх позбавляють батьківських прав, а для дитини шукають усиновлювача, прийомну родину, а у крайньому випадку, — інтернат. 

Найдовший термін перебування малечі в «Любистку» — 90 діб.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next