Греко-католицький священик служитиме в каплиці МВС Полтавської області
АКТУАЛЬНО

Греко-католицький священик служитиме в каплиці МВС Полтавської області

Субота, 28 лютого 2015, 06:10
27 лютого 2014 року керівництво МВС у Полтавській області, на прохання військового капелана о. Максима Кролевського, передало в користування УГКЦ каплицю Святого архистратига Михаїла. Богослужіння відбуватимуться почергово зі священнослужителем УПЦ (КП).

Капличка знаходиться в самому центрі м. Полтави, навпроти Міністерства Внутрішніх справ у Полтавській області. Відтепер у цій маленькій церковці душпастирську опіку зможуть отримувати правоохоронці, бійці батальйону МВС "Полтава", воїни АТО, їхні родини та всі люди доброї волі, що мешкають у Полтаві.

"Є така гарна ідея, яку з Божою допомогою плануємо втілити в життя, - зауважив о. Максим Кролевський, - це створити спільноту з військових, військовий клуб, де священики могли б надавати душпастирську опіку та психологічну допомогу для учасників АТО та їхніх родин".

Оскільки у каплиці МВС  м. Полтави відбуватимуться богослужіння за участю двох конфесій, вона стане знаковим місцем духовної єдності для кожного полтавчанина, незважаючи на релігійну приналежність.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава

 

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Капелан Андрій Зелінський: «Нову Україну "Новою поштою" нам ніхто не пришле»16 серпня

Єдиний у країні штатний капелан, який пройшов смугу перешкод і отримав берет морпіха, вважає, що прийшов час не просто готувати захисників...

МЕДІА
Prev Next