АКТУАЛЬНО

Громада УГКЦ на Півночі Італії пройшла екологічною Хресною дорогою

П'ятниця, 20 березня 2015, 19:23
Великий піст – це час, коли християни в усьому світі, незважаючи на віддаленість чи близькість до рідної домівки, відчувають стійке бажання і потребу переосмислити своє життя і навернутися до Бога. І такою нагодою для більшості є участь у Хресній дорозі.

Саме одною з таких чудових нагод замислитися над своїм життям та над пріоритетами і правдивими цінностями в житті стала молитовна зустріч наших співгромадян, які працюють на Півночі Італії, у м. Новара. 20 березня 2015 року Божого в храмі «Madonna del Carmine», о. Юрієм Іванютою, який вже понад десять років духовно опікується українськими заробітчанами в цьому місті і його околицях, було організовано екологічну Хресну дорогу, яка була підготовлена і видана Бюро УГКЦ з питань екології.

Духовний отець, як справді люблячий батько, який піклується про найвище добро своїх вірних, – про їхнє спасіння, вирішив разом з вірними роздумати над руйнівною дією «екологічного гріха», над його підступністю та реальною небезпекою для туземного і вічного життя, поглиблюючи цим свою віру та вчиняючи її більш дієвою. Роздумуючи над стражданнями та хресною смертю Спасителя та переосмислюючи своє життя, вірні просили в Бога про ласку покаяння і благали про захист від лукавою, який через різні підступи та споживацький спосіб думання намагається заполонити всі сфери життя та діяльності людини.

Молячись за своїх рідних, за мир в Батьківщині та у цілому світі, вірні м. Новара, разом з своїм духовним наставником просили в Бога прощення за всі гріхи, якими інколи не до кінця свідомо грішили проти Божого створіння.

Під час Хресної дороги вірні мали можливість приступити до святої тайни Покаяння, в якій могли отримати від Бога прощення за всі гріхи, зокрема проти природного довкілля.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next