АКТУАЛЬНО

Хор катедрального собору Святих апостолів Петра і Павла м. Чорткова Бучацької єпархії повернувся з творчого турне Польщею

П'ятниця, 04 серпня 2017, 10:53
Від 29 липня до 2 серпня 2017 року камерний хор «Артос» катедрального собору Святих апостолів Петра і Павла м. Чорткова побував у Польщі. Співали Літургії та концерти в Кракові, Пщині, Радомі, як для українців, так і для поляків.

Як вважають учасники хору, завдяки таким поїздкам наші західні сусіди мають можливість більше пізнати глибоку і гарну культуру, молитву й традиції України. "Це  допомагає зближенню між двома народами, взаємному прийняттю", - кажуть виконавці, що, на їхню думку, є дуже важливо зараз, коли багато наших співвітчизників виїжджають до Польщі на роботу.

Виступ українського хору підтримав і молодих священиків — о. Юрія Годіся та о. Ігоря Малиша. Вони недавно приїхали до Польщі, щоб послужити українцям, які там працюють. Священики щойно засновують громади, облаштовують каплиці для богослужінь  і шукають земляків, щоб повідомити про присутність Української Греко-Католицької Церкви та послужити їм.

Провідали артисти о. Петра Фостика — священика Бучацької єпархії, який через важку хворобу перебуває в Кракові на лікуванні. Один день поїздки присвятили паломництву до Ченстохови. Там перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці просили миру для Батьківщини.

Західне бюро "Живого ТБ"
за матеріалами сайту buchacheparchy.org.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next