АКТУАЛЬНО

Храм Святого Василія Великого у Києві запускає новий цикл травневих богослужінь онлайн

Понеділок, 04 травня 2020, 09:16
З початку травня ченці-василіани київського монастиря Святого Василія Великого запускають новий цикл трансляцій богослужінь із короткими щоденними науками.

Починаючи з 4 травня, церква Святого Василія Великого транслюватиме ранкові богослужіння о 8:00, під час яких священники храму звертатимуться з короткою проповіддю до глядачів та присутніх вірних.

Після кожної Літургії священники відправлять Молебень до Богородиці та зачитають молитву Папи Франциска до Пречистої Діви Марії.

Трансляції Літургії з наукою та молебнем відбуватимуться в понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю о 8:00, а в середу та суботу священники правитимуть заупокійні богослужіння. Із розкладом недільних Літургій і трансляцій ознайомлюйтеся на сайті парафії. Усі онлайн-богослужіння транслюються на парафіяльні сторінки мереж Фейсбук та Ютуб.

Нагадаємо, що парафія Святого Василія Великого у Києві транслює богослужіння з кінця березня. Щодня в Літургіях бере участь від 1500 до 16000 вірних із різних куточків світу.

Пресслужба монастиря Святого Василія Великого


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next