АКТУАЛЬНО

«Хресна дорога Христа - шлях наслідування для України» - театралізована Хресна дорога в місті Торрев’єха (Іспанія)

Вівторок, 24 березня 2015, 16:33
У неділю, 22 березня, у місті Торрев’єха, у Муніципальному театрі Кармельської Богородиці (Teatro Municipal Virgen del Carmen) відбулася презентація театралізованої Хресної дороги під назвою «Хресна дорога Христа - шлях наслідування для України».

Складалася вона із двох порівняльних фрагментів: сценки Хресної дороги Ісуса Христа в Його боротьбі зі злом і брехнею, що привело Його до розп’яття, порівнювалися з теперішньою Хресною дорогою українського народу.

Хресний шлях Христа представив драматичний гурток української церковної громади (14 акторів) м. Аліканте. А поміж картинами Хресних стацій поет і співачка Світлана Бояркевич, лауреат Міжнародного конкурсу «На хвилях Світязя», яка працює у місті Роблєдо, представляла роздуми про терпіння українського народу. Зокрем, в поезіях і піснях власного авторства вона намагалася передати біль, що закрався в душі матерів, які втратили своїх синів на Майдані та в зоні АТО.

Одна і друга дорога завершилася перемогою: Христос воскрес, але і герої народу також не вмирають, вони простеляють дорогу до його остаточної перемоги, до Воскресіння!

На завершення програми з короткими подячними промовами виступили Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, п. Розалія, представник від муніципального відділу культури міста Торрев’єха, та інші. 

chiesaucraina.it

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next