АКТУАЛЬНО

Хресна хода у Львові буде присвячена вшануванню слуги Божого митрополита Андрея та 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля

П'ятниця, 21 березня 2014, 11:53
У Хрестопоклонну неділю, 23 березня 2014 року, вулицями Львова пройде молитовна Хресна хода, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ.

Хресна хода розпочнеться о 15.00 біля храму Святого архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) та завершиться на площі перед архикатедральним собором Святого Юра (пл. Св. Юра, 5).

Очолить Хресну ходу владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівський.

У спільній молитві участь візьмуть: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, представники влади міста і області, ректори та студентство львівських вищих навчальних закладів.

Цього року духовні роздуми під час заходу будуть присвячені вшануванню слуги Божого митрополита Андрея, який упокоївся 70 років тому, та 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля. Провадитимуть молитовні читання священнослужителі та семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа. Як повідомив о. Володимир Крушельницький, канцлер Львівської духовної семінарії, тексти духовних розважань (завантажити) переплітатимуться з творами митрополита Андрея та спогадами свідків часів підпілля УГКЦ.

Як зазначають організатори, процесійні хрести цього року почергово нестимуть представники сотень Київського євромайдану.

Запрошуємо львів’ян і гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у молитовних роздумах та спогляданні Христових страстей пережити дорогу Господа, нашої Церкви та держави до Воскресіння через Голгофу.

Прохання взяти зі собою лампадки червоної барви.

Прес-служба Львівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next