АКТУАЛЬНО

Християнська інтелектуальна гра брейн-ринг «Святі Таїнства в житті Церкви»

Середа, 31 жовтня 2012, 09:34
27 жовтня 2012 року в парафіяльному домі в м. Донецьк, що при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, відбулася християнська інтелектуальна гра брейн-ринг «Святі Таїнства в житті Церкви». Захід відбувся на рівні Донецько-Харківського екзархату, а його учасниками стали учні з катехитичних шкіл Донецька, Запоріжжя і Дніпродзержинська.
27 жовтня 2012 року в парафіяльному домі в м. Донецьк, що при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, відбулася християнська інтелектуальна гра брейн-ринг «Святі Таїнства в житті Церкви». Захід відбувся на рівні Донецько-Харківського екзархату, а його учасниками стали учні з катехитичних шкіл Донецька, Запоріжжя і Дніпродзержинська. Діти змагалися у двох вікових категоріях: 10-13 років і 14-17 років. Відповідальною за проведення конкурсу була с. Людмила Панасюк СНДМ, голова Катехитичної комісії Донецько-Харківського екзархату, ведучою – с. Єроніма Вовчак СНДМ, а суддями, до яких ведуча мала можливість звертатися  під час вирішення спірних питань, були о. Василь Пантелюк, канцлер Донецько-Харківського екзархату, та о. Ігор Пагулич з Дніпродзержинська. За результатами змагань переможцями у молодшій віковій категорії стали учасники брейн-рингу з Донецька, а у старшій – із Запоріжжя. Черговим кроком у цій грі буде участь переможців у змаганнях на патріаршому рівні у Львові 10 листопада. Переможці і учасники гри були нагороджені грамотами і пам’ятними дарунками. Закінчилися змагання спільним обідом. Пригадуємо, що цей рік в УГКЦ у рамках підготовки до святкування 1025-ї річниці Хрещення Русі-України проголошений Роком Святих Таїнств. Тому Патріарша катехитична комісія запропонувала провести гру-конкурс, щоб зацікавити дітей і молодь до поглибленого вивчення основ християнської віри та впровадження їх у повсякденне життя.  

Повідомила с. Єроніма Вовчак СНДМ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next