АКТУАЛЬНО

«Христова Церква завжди працювала проти пандемії, яка називається "гріх"», - єпископ Йосиф Мілян

П'ятниця, 10 квітня 2020, 09:51
«Христова Церква завжди працювала проти пандемії, яка називається "гріх". Бо однаково все негативне, що відбувається в цьому світі, спричинює гріх, невідповідне ставлення до ресурсів, до землі, до науки… Таких прикладів є безліч».

Це 9 березня 2020 року сказав владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, під час онлайн-зустрічі, яку провела Київська обласна державна адміністрація в особі Володіна Василя Геннадійовича, тимчасового виконувача обов’язків голови цієї державної установи.

У зустрічі взяли голови районних державних адміністрацій та представники об’єднаних територіальних громад, а також духовенство різних конфесій та релігійних організацій.

Владика Йосиф наголосив на тому, що якби люди вчилися як слід, якби справді були відповідальними, то, можливо, пандемії не було б. «Тому пандемія повинна змусити нас працювати, замислитися над собою, над тим прогресом за всяку ціну, за який бореться людство, та усвідомити, до чого призводить ця боротьба», - зазначив архиєрей.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next