АКТУАЛЬНО

«Хвиля очищення iде Україною», - Глава УГКЦ у Брісбені

Середа, 01 жовтня 2014, 10:32
Дуже вас прошу: ніколи не ставте на місце Бога когось чи щось інше. Якщо Господь Бог буде в центрі вашого життя, то все решта стане на своє місце.

Такі слова сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Літургії 30 вересня 2014 року в храмі Покрови Пресвятої Богородиці в Брісбені (Австралія).

Предстоятель Церкви зазначив, що перебуваючи з офіційним душпастирським візитом в Австралії в останні два тижні, він відвідав багато греко-католицьких храмів, що їх будували перші українські переселенці. За його словами, центром життя українських громад на цих теренах майже від самого початку була Церква.

Блаженніший Святослав розповів, що спілкувався в церквах з людьми різних національностей: росіянами, італійцями, англійцями. Він казав їм: «Дуже важливо, що храми є місцями зустрічі з живим Христом. Дякую всім, хто шукає Бога і поставив Його в центрі свого життя».

«Прошу вас: збережіть той спадок віри ваших батьків, плекайте спадщину вашої християнської віри, як найдорожчий скарб», – звернувся Глава Церкви до австралійських українців.

Він також зауважив, що люди в Австралії цікавилися подіями в Україні. «Я казав їм, що відбувається велике очищення. Христос, можливо, у такий неприємний і болісний для нас спосіб очищує розум і серце сучасного громадянина незалежної України. Ми бачимо, як цими днями одним за одним падають пам’ятники Леніну. Нещодавно скинули пам’ятник Леніну в Харкові. Хвиля очищення йде Україною. Однак вона нам коштує крові наших героїв, наших солдат», – зауважив проповідник.

«Просімо Господа Бога, щоб ми всі разом, незалежно від того, де ми живемо, в Австралії чи в Україні, єдиним серцем і єдиними вустами, чистим нашим християнським життям, могли славити Єдиного Бога», – закликав Глава УГКЦ вірних усієї Церкви.

Додамо, що з Верховним Архиєпископом УГКЦ співслужили: Єпарх Австралії, Нової Зеландії та Океанії Петро (Стасюк), Архиєпископ Брісбена РКЦ Марк Колерідж та Єпископ-помічник Йосиф Удеман.

Останнього дня душпастирського візиту Глави Церкви до Австралії Першоієрарх Церкви подякував усім, хто організував його візит. Особливо Очільник УГКЦ дякував владиці Петрові (Стасюку), який супроводжував його в усі дні візиту.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next