АКТУАЛЬНО

«Канікули з Богом» на парафії Преображення ГНІХ в смт Іванівка

Четвер, 04 липня 2019, 17:48
Упродовж 25-30 червня на парафії Преображення ГНІХ в смт Іванівка Української Греко-Католицької Церкви відбувся християнський табір «Канікули з Богом». Найперше складаю подяку Богові, який благословив і надихнув усіх причетних до цього заходу.

Організаторами табору були семінаристи Дрогобицької духовної семінарії. Від імені своєї парафії  хочемо подякувати організаторам, усім жертводавцям, які матеріально і своїм служінням сприяли проведенню цього заходу. Слово Боже від Матвія повчає: «А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя. А щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно» (6, 2-4).

Нехай всемилостивий Господь щедро благословить всіх організаторів, вас, дорогі жертводавці, дітей, які були присутні, а також і їхніх батьків. Нехай винагородить всіх і нагородить як земними, так і небесними благами.

Пресслужба Одеського екзархату


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next