АКТУАЛЬНО

Каноністи УГКЦ продовжують опрацювання кодексу канонів власної Церкви

П'ятниця, 01 листопада 2019, 08:33
Від 28 до 30 жовтня 2019 року в Перемишлі під головуванням архиєпископа і митрополита Євгена Поповича, голови Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ, відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання Кодексу канонів УГКЦ.

Участь у засіданні, окрім голови робочої групи, взяли каноністи з різних єпархій нашої Церкви, призначені для цього завдання Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ. Під час робочих нарад було обговорено схеми канонів майбутнього правового збірника про єпархіальну курію, екзархів, Святі Таїнства, мирян та судочинство.

За підсумками вивчення проєктів канонів було прийнято рішення схвалити працю членів групи над вищезазначеними схемами канонів із внесенням зауважень, висловлених в ході обговорення. Наступне засідання робочої групи заплановано провести в січні  2020 році.

Пресслужба Канонічного відділу


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next