АКТУАЛЬНО

Капелан благословив майбутніх банкірів на добру професійну дорогу

Середа, 30 січня 2019, 15:01
28 січня 2019 року у Львівському інституті банківської справи УБС Національного банку України відбулося вручення дипломів випускникам.

Після вітальних слів ректора інституту капелан навчального закладу отець Богдан Кулик помолився разом з академічною спільнотою та поблагословив молодь на добру професійну дорогу.

До слова, о. Богдан Кулик – новопризначений  капелан в Інституті банківської справи. Своє служіння він розпочав 24 січня 2019 року згідно з декретом Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря Возьняка. Таке рішення архиєрей видав на прохання працівників закладу: «Наш навчальний заклад здійснює просвітницьку і благодійну діяльність, саме тому ми потребуємо релігійної, духовної та етичної підтримки». Як кажуть в інституті, з призначенням капелана  навчальний заклад і надалі буде під Божим благословенням і опікою, а студенти і викладачі активно долучатимуться до життя християнської спільноти міста Львова.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next