АКТУАЛЬНО

Капелан Київської архиєпархії УГКЦ молився на недавно віднайденій могилі трьох героїв Крут на Черкащині

Середа, 30 січня 2013, 12:55
У с. Старосілля, що в Городищенському районі на Черкащині, 29 січня 2013 року вшанували пам'ять загиблих вояків під Крутами. Панахиду за померлими відслужив о. Юліан Шеремета, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ Черкас, голова Комісії військового капеланства Київської архиєпархії УГКЦ, і священик із УПЦ КП. Про це повідомив о. Юліан Шеремета.
У с. Старосілля, що в Городищенському районі на Черкащині, 29 січня 2013 року вшанували пам'ять загиблих вояків під Крутами. Панахиду за померлими відслужив о. Юліан Шеремета, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ Черкас, голова Комісії військового капеланства Київської архиєпархії УГКЦ, і священик із УПЦ КП. Про це повідомив о. Юліан Шеремета. У своєму слові о. Юліан сказав: «У Біблії сказано, що пам'ять праведного житиме повіки, а також що немає більшої любові, ніж коли хтось кладе своє життя за друзів своїх. Були ті, що хотіли затерти пам’ять про цих великих людей, але це ніколи не вдасться зробити, бо навіть із зруйнованих і, здавалося б, вже всіма забутими могил, вони повстають і промовляють до нас». Священик звернувся до присутніх із закликом спільно опікуватися могилами та встановити пам’ятник загиблим. Участь у вшануванні взяли також представники опозиційних політичних партій і громадських організацій. Про ці могили розповіла жителька села, 75-річна Людмила Удовик: "Моя сусідка, вже нині покійна, доглядала ті могили. Коли захворіла, то розповіла мені про них. Тепер я їх прибираю». За словами селянки, трьох поранених хлопців везли на підводі з-під Крут, нібито на Лівобережжя, але вони дорогою померли, неподалік с. Старосілля, де їх і поховали. Увечері того ж дня у Черкасах відбувся похід із свічками та Панахида, яку відслужили о. Юліан та священики із УАПЦ.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next