АКТУАЛЬНО

Капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ відвідали військових на Сході України

Четвер, 02 листопада 2017, 10:35
Військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ побували на Сході України, де відвідали українських військових, що перебувають на служінні в зоні АТО.

Священики передали хлопцям пожертву від вірних архиєпархії, доброчинців і тернопільського Карітасу: продукти, ліки, теплі речі та засоби особистої гігієни.

“Для рідного батальйону "Тернопіль" придбали бензопилу, бо тут так само, як у нас, уже дуже холодно (хлопці готуються до зими). Найбільше їх гріє наша щира молитва та любов, яку вони відчувають тут, коли ми їх відвідуємо, служимо та передаємо добро, що пожертвували вірні - прості та щирі українці”, – розповідає отець Володимир Топоровський, військовий капелан УГКЦ.

Капелани відвідали військовослужбовців із молитвою та Святими Тайнами, намагаючись усіх охопити душпастирською опікою.

“Було так, що до окремих не змогли добратися через певні обставини, що склалися, – ділиться о. Володимир Топоровський. – Вірю, що вони в майбутньому вирішаться і ми знову спільно станемо до молитви, бо вона нас рятує та допомагає усім. Хлопці наші її тут дуже сильно потребують. Молимося разом за них у наших парафіях і родинах”.

Поїздка капеланів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відбулася з благословення та за матеріальної підтримки владики Василя Семенюка, Митрополита Тернопільсько-Зборівського. Військові щиро дякували за пам’ять про них та велику жертовність людей і духовенства.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next