АКТУАЛЬНО

Карітас Івано-Франківська долучився до проведення акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

Середа, 29 липня 2020, 10:55
У четвер, 30 липня, о 12:00 в Івано-Франківську, на Вічевому майдані, відбудеться інформаційна акція «Лабіринт можливостей». Зустріч приурочена до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Акцію організовує Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ спільно з Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Її мета – поінформувати населення про актуальність проблеми торгівлі людьми, ознайомити з методами безпечного працевлаштування, навчання та мандрівок за кордоном.

«Лабіринт можливостей» – це подорож, яка відкриває можливості працевлаштування за кордоном. Що треба знати, аби подорож була успішною та безпечною? Що необхідно взяти з собою? Відповіді – питання. І крок за кроком ви або уникаєте потрапляння в руки торговців людьми і успішно досягаєте фінішу, або ж ваші відповіді приведуть вас до ризикованих ситуацій, що у реальному житті виявилися б пасткою торговців людьми.

«Лабіринт можливостей» складається з двохсот п’ятдесяти паперових коробок. Є десять станцій, під час яких учасник отримує запитання. У такий цікавий спосіб мешканці та гості міста зможуть перевірити свою обізнаність щодо правил безпечної подорожі та працевлаштування», – розповіли організатори акції.

Кожен охочий отримає інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next