АКТУАЛЬНО

Карітас Івано-Франківська організовує вебінар для журналістів «Інтерв'ю з людиною, яка пережила втрату»

Четвер, 04 червня 2020, 09:31
Сьогодні, 4 червня, о 16:00 БФ «Карітас» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ організовує вебінар для журналістів «Інтерв'ю з людиною, яка пережила втрату. Журналістика та психологія скорботи».

Ведуча – Сусанна Ангелова, психологиня, тренерка ГО «Всеукраїнський центр роботи з втратою «Родинне коло» (м. Київ).

Психологиня розповість про те, як розмовляти з людиною, яка пережила втрату когось із рідних. Розмовляти так, щоб не нашкодити людині і водночас отримати вдосталь інформації для цікавого матеріалу. Також буде обговорення правильної подачі інформації. Зокрема, на вебінарі учасникам будуть представлені такі теми: «Психологія горювання – те, що треба знати, коли розмовляєш з людиною, яка пережила втрату», «Що шкодить? Розглянемо приклади поганої взаємодії» та «Успішне інтерв'ю. Практичні вправи».

Вебінар відбудеться на платформі Zoom. Для того, щоб взяти в ньому участь та отримати посилання на вхід, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/57unnBENTzhsHgJJ7

Захід організовується в рамках проєкту «Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next