АКТУАЛЬНО

Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ підготував майбутніх першокласників до школи

Четвер, 06 серпня 2020, 10:30
У середу, 5 серпня, у Карітасі Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ відбулося вручення дипломів про успішне закінчення навчальної програми «Впевнений школяр».

Підготовку до школи проходили діти, які цього року йдуть у 1-й клас. Дипломи майбутнім першокласникам вручив директор Карітасу о. Володимир Чорній, благословивши дітей на добре навчання.

«Сьогодні діти отримали свій перший диплом, їх у житті ще буде багато, але головне, аби вони принесли користь дітям, аби ті могли скористатися тими знаннями», – звернувся до присутніх о. Володимир.

Підготовку до школи пройшли 32 дітей, із них 7 проживають у районах Івано-Франківської області. Вони навчалися індивідуально в режимі онлайн.

Навчання з дітьми проводили педагог і психолог. У зв’язку із веденням карантинних заходів, більша частина навчання відбувалася у режимі онлайн.

Підготовка до школи тривала чотири місяці – з 24 лютого по 26 червня. Заняття охоплювали логіко-математичний блок, психологічний блок та дозвілля.

Леся Король – багатодітна матір, що виховує четверо доньок. Жінка відзначає велику користь від таких занять. Її донька Наталя йде восени в 1-й клас.

«Моя донька навчилася працювати у групі з дітьми, навчилася висловлювати свою думку, – розповідає п. Леся, – навіть коли заняття перейшли в режим онлайн у зв’язку з карантином, дитина завжди чекала цих зустрічей».

Після вручення дипломів діти потішили всіх невеличким концертом, а психолог Карітасу провела для батьків бесіду про готовність дітей до школи.

Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ уже четвертий рік поспіль організовує підготовку дітей до школи.

Група «Впевнений школяр» проходить у межах діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для сім’ї, дітей та молоді, що діє на базі Карітасу.

ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next