АКТУАЛЬНО

Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ розпочав акцію «Перший портфелик»

Четвер, 20 серпня 2020, 10:27
Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ акцію «Перший портфелик» проводить вже сімнадцятий рік поспіль. Однак цього року через карантинні заходи акція пройде не так масштабно, як завжди.

У рамках акції діти, які йдуть у перший клас, отримують новенькі портфелики з усім необхідним шкільним приладдям. Карітас забезпечить першокласників портфеликами із заощаджених коштів організації.

Портфелики, укомплектовані всіма необхідними канцтоварами, отримають діти, які належать до соціально-незахищених верств населення. Це сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти з інвалідністю, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти  учасників бойових дій, поранених та  загиблих воїнів та діти внутрішньо переміщених осіб зі  східних областей України та АРК.

Підтримати акцію можна перерахувавши кошти або самостійно придбавши портфелики та канцтовари.

Поки що Карітас проводить збір інформації про дітей, які потребують допомоги.

Благодійна акція «Перший портфелик» триватиме до 31 серпня 2020 року. Вручать подарунки  першокласникам 27 серпня 2020 року у парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Крихівці.

Благодійну акцію «Перший портфелик» проводять у рамках діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для дітей, сімей та молоді.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next