АКТУАЛЬНО

Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії допоміг св. Миколаю прийти до майже півтори тисячі потребуючих дітей

Вівторок, 29 грудня 2015, 10:54
Заради дитячої усмішки і блиску в очах БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» уже чотирнадцятий рік поспіль проводить акцію «Допоможи св. Миколаю прийти до дітей-сиріт».

Цього року подарунки отримали 1466 дітей, зокрема це вихованці:

Гвіздецької школи-інтернату;
Залуччанського будинку-інтернату;
Сиротинця св. Миколая в м. Коломия;
Коломийського реабілітаційного центру;
Отинійського реабілітаційного центру;
Печеніжинської спеціалізованої школи-інтернату;
Магальського дитячого будинку-інтернату;
Микуличинської школи-інтернату;
Снятинського будинку-інтернату;
Хотинської школи-інтернату №1;
Хотинської школи-інтернату №2
Яблунівської школи-інтернату;
члени ГО «Товариство молодих інвалідів та їх батьків “Надія Отинії”»;
діти будинку сімейного типу в м. Краснокутськ;
потребуючі учні ЗОШ № 3 в м. Коломия;
потребуючі діти з малозабезпечених сімей, діти переселенців, воїнів АТО та діти-інваліди.

БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» передав дітям подарунки загальною вартістю один мільйон двісті п’ятдесят вісім тисяч вісімсот шістдесят сім  гривень. Така масштабна акція була проведена завдяки спільним зусиллям вісімнадцяти деканатів Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, на які розповсюдилися понад тисячу дитячих листів. 244 листи були роздані по навчальних закладах Коломиї, зокрема це школи №1, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №10, гімназія, природничо-математичний ліцей, а також медичний, педагогічний, політехнічний коледж і ВПУ №14. Решта листів взяли небайдужі люди, які долучилися до здійснення дитячої мрії. Також, значною допомогою у реалізації акції стали складені пожертви жертводавців у скрині, які були розставлені по церквах єпархії та по магазинах в Коломиї. До великої роботи проведення акції долучилися і волонтери, кропітка праця яких є безцінною, адже вони жертовно працювали на радість дітям.

БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» висловлює велику подяку всім небайдужим людям, добродіям, жертводавцям та волонтерам, які долучилися до акції «Допоможи св. Миколаю прийти до дітей-сиріт», адже ми не просто провели акцію, але спільними зусиллями подарували дітям щастя і, головне, зберегли в дитячому серці віру в чудо, в святого Миколая та в добро, завдяки чому світ стане трошки кращим.

 Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next