АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Львів» організував дитячий табір «Омріяний відпочинок»

Середа, 24 липня 2019, 13:07
З 21 липня до 28 липня триває дитячий табір «Омріяний відпочинок» у с. Лопушна Перемишлянського району Львівщини на базі відпочинку «Скарбова гора».

Традиційно літо – це час відпочинку, оздоровлення, дитячих таборів, позитивних вражень і друзів. Проте не кожна родина може забезпечити своїй дитині якісний відпочинок. Коли сім’я перебуває у складних життєвих обставинах – дуже важко спланувати літній відпочинок для дитини і оплатити участь в дитячому оздоровчому таборі.

Велике значення у формуванні повноцінної особистості відіграє не лише задоволення її базових потреб, а й змістовний правильний відпочинок з однолітками, під час якого вона може сформувати навички та уміння налагоджувати позитивні стосунки з оточуючими, навчитися навикам самообслуговування, привчитися до дисципліни. Саме табір «Омріяний відпочинок» дасть змогу підліткам отримати всі  перелічені можливості для пізнання себе.

Програма літнього «Омріяного відпочинку» поєднує в собі комплекс навчальних заходів та відпочинково-оздоровчу складову. У програмі табору: педагогіка пригод, арттерапія, групова робота, рукоділля, активні та спортивні ігри, арттеатр – усе для безпечного відпочинку дітей, пропагування здорового способу життя, підвищення рівня розвитку комунікативних здібностей, виховання любові до рідного краю та до природи.

Табір організував БФ «Карітас-Львів УГКЦ» для двадцяти учасників проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://caritas-ua.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next