АКТУАЛЬНО

Карітас Львова організував сімейний табір «Відновлення сімейних традицій відпочинку»

Середа, 19 червня 2019, 08:53
Семеро мам із 14 дітьми протягом чотирьох днів відпочивали у Карпатах в с. Орявчик, що на Сколівщині.

Сімейний табір “Відновлення сімейних традицій відпочинку” тривав з 14 до 17 червня  і був організований працівниками проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ” за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Табір організовано для сімей бенефіціарів БФ “Карітас-Львів УГКЦ” з метою розвитку навичок якісного проведення спільного часу з дітьми та розуміння потреб дитини.

Програма заходу включала як елементи навчання, так і активний відпочинок на природі та вправи з педагогіки пригод, настільні та рухливі ігри, вечірні кіноперегляди з обговоренням.

Виконання арттерапевтичних завдань допомогли батькам зрозуміти, як знайти потрібні слова для мотивування дітей, як можна домовлятися з дітьми та залучати їх до спільної діяльності, розкрили творчі здібності сімей. Завдяки вправам з педагогіки пригод учасники табору на практиці вчилися розподіляти ролі, ділити відповідальність, командно та згуртовано працювати.

Сімейний табір нагадав про важливість спільного якісного сімейного дозвілля та його вплив на батьківсько-дитячі стосунки. Серед відгуків учасників був такий: «Я зрозуміла, що потрібно проводити більше часу зі своєю сім’єю”. Також учасники вчилися правильно дякувати, налагоджувати позитивні стосунки, керувати своїми емоціями, надавати підтримку та домовлятись. Одна з мам у відгуках поділилась: «Моя сім’я потребує більше мого часу та уваги, переосмислення стосунків. Багато потрібно змінювати».

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» дякує управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР за підтримку!

Повідомила Любомира Бурка


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next