АКТУАЛЬНО

Кардинал Леонардо Сандрі: «Патріарх Йосиф Сліпий дав Вселенській Церкві новий імпульс для пізнання Східних Католицьких Церков»

Середа, 12 липня 2017, 16:01
Такі постаті, як патріарх Йосип Сліпий допомогли Вселенській Католицькій Церкві пізнати Східні Католицькі Церкви. Разом із ним народився новий імпульс до відродження і зростання Української Греко-Католицької Церкви. Таку думку висловив кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков під час спілкування з журналістами у студії «Живого ТБ» 12 липня 2017 року.

Кардинал розповів, що познайомився з патріархом Йосифом, коли ще був молодим. «Святий папа Іван ХХІІІ представив його тоді всій Церкві як великого героя віри. І як такий він був усіма визнаний. Він був героїчною постаттю, перед якою ми всі схиляємо наші голови», – наголосив високий гість.

І ви, східні католики, разом із наслідниками патріарха Йосифа - кардиналами Мирославом Іваном Любачівським і Любомиром Гузаром даєте свідчення віри через переслідування і пролиття крові. «І це дало новий імпульс для Вселенської Католицької Церкви для пізнання і поглиблення розвитку Східних Католицьких Церков. Тому бачу Йосифа Сліпого як того, який в новому періоді християнства ніс світло, цінності і свідчення через проповідь слова і проповідь життя», – додав кардинал Леонардо Сандрі.

Як повідомлялося, в Україні з пастирським візитом з 11 по 16 липня перебуватиме кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков. Його візит є жестом любові Папи Франциска до Української Греко-Католицької Церкви.

Сьогодні, у свято Верховних апостолів Петра і Павла, посланець Святішого Отця помолився разом з Отцем і Главою УГКЦ Блаженніший Святославом та вірними в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, де мав проповідь, а також помолився у крипті Собору, де спочиває світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар.

Сьогодні ж префект Східних Церков вирушить до Харкова.

Більш детально про перебування кардинала Леонардо Сандрі в Україні читайте за посиланням.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next