АКТУАЛЬНО

Кардинал Леонардо Сандрі відвідав Паризьку єпархію УГКЦ

Вівторок, 02 червня 2015, 10:15
Префект конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі, який цими днями перебуває в Парижі, відвідав Єпархію св. Володимира, та провів низку зустрічей.

Зокрема, у суботу, 30 травня, кардинал Леонардо Сандрі зустрівся з владикою Борисом (Ґудзяком) у головному офісі французької благочинної організації «Діло Сходу» На зустрічі був також о. Паскаль Ґольніч –  директор цієї структури. Кардинал Сандрі також познайомився із представниками Паризької єпархії, для котрих «Діло Сходу» є меценатом вивчення французької мови.

У неділю, 31 травня зранку, кардинал Леонардо Сандрі завітав у катедральний cобор Cвятого Володимира, де звернувся з коротким словом до духовенства та вірян. Кардинал запевнив, що Конгрегація Східних Церков добре розуміє проблеми УГКЦ в Західній Європі та надає усіляку можливу підтримку. Він висловив захоплення глибоко закоріненою вірою українців, котра, на його думку, не лише допоможе зупинити агресію проти молодої Української Держави, а й здатна змінити саму Україну та стимулювати позитивні зміни в усій Європі.

Владика Борис подякував кардиналові за підтримку, зокрема й фінансову, а високий гість у свою чергу запевнив, що свідченням життєдайності Паризької єпархії є ієрейські свячення Святослава Горецького, першого одруженого священика УГКЦ, висвяченого у Парижі та для Парижа.

У неділю, 31 травня по обіді, кардинал Леонардо Сандрі очолив Божественну Літургію, організовану благочинною організацією “Діло Сходу“, у соборі Паризької Богоматері, на якій були представники Паризької єпархії святого Володимира УГКЦ. З префектом Східної Конгрегації співслужили архиєпископ Парижа кардинал Андре Вен-Труа, Папський нунцій у Франції архиєпископ Луїджі Вентура, єпископи та численне духовенство Східних Католицьких Церков. У своєму слові кардинал також закликав до ще ревнішої молитви за Україну.

ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next