АКТУАЛЬНО

Катехити Донецького екзархату візьмуть участь у формаційному онлайн-семінарі

Четвер, 09 грудня 2021, 12:29
З благословення єпископа Михайла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ, катехити Донецького екзархату зможуть узяти участь у Днях формації катехитів.

Дводенний формаційний онлайн-семінар для катехитів та катехиток відбудеться 14 та 15 грудня (вівторок і середа) з 19:00 до 21:00.

14 грудня – семінар на тему «Інтерактивні методи в роботи з  учнями підліткового віку», провадить  пані Галина Сохань, кандидатка філологічних наук, доцентка Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, авторка підручників та навчальних посібників, статей та методичних матеріалів з основ християнської етики для школярів загальноосвітніх навчальних закладів і катехитичних шкіл.

15 грудня – зустріч з пані Світланою Когут, докторкою педагогічних наук, доценткою кафедри педагогіки та соціальної роботи Українського католицького університету.

Голова Катехитичної комісії Донецького екзархату УГКЦ пані Зіта Воробйова заохочує взяти участь у формаційних зустрічах всіх, хто виконує катехитичне служіння на теренах Донецького екзархату.

«Запрошення приєднатися до формаційних днів для катехитів Одеського екзархату – чудова нагода отримати нові знання для нашого катехитичного служіння! Інформація і досвід, які можна буде отримати на цьому заході, я впевнена, будуть корисними для кожного катехита і катехитки. Запрошую всіх приєднатися», – зазначила пані Зіта. 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next