АКТУАЛЬНО

Католицька Церква Австралії молиться за Україну

П'ятниця, 31 січня 2014, 11:09
Голова Єпископської Конференції Австралії архиєпископ Мельбурнський Деніс Гарт від імені австралійських єпископів та всієї Католицької Церкви в Австралії висловив підтримку та солідарність українському народові на Батьківщині та в усьому світі.

«Католицька Церква Австралії, – читаємо, серед іншого, у зверненні, – єднається з усіма українцями доброї волі в молитві за мирне вирішення цього конфлікту. Ми молимося за Церкву в Україні. Ми молимося за Верховного Архиєпископа Святослава, за єпископів, священиків, духовенство та віруючих, щоб вони далі були разом, незважаючи на санкціоновані державою погрози заборони діяльності та каральних заходів, щоб покарати Церкву за виконання її місії щодо людей, ввірених її опіці».

Єпископи Австралії вказують на потребу молитися також і за те, щоб цивільна влада в Україні відкрила свої серця й уми для Євангелія Любові й зрозуміла, що свобода совісті та свобода віровизнання є основним правом кожної людини. 

«Нехай же наші молитви і молитви всіх католиків Австралії підтримають наших братів і сестер, що стоять на Майдані, та захистять їх від усякого зла. Нехай душі померлих знайдуть упокій в Христі, а Пресвята Богородиця, Захисниця України, і всі святі українського народу вставляться перед Христом і почують нашу молитву за мир». Цими словами архиєпископ Мельбурнський Деніс Гарт, Президент Єпископської Конференції Австралії, закінчив відкритого листа до українського народу.

Радіо Ватикану

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next