АКТУАЛЬНО

Київські обновляни активізують свою діяльність

Вівторок, 31 березня 2009, 09:26
У Київському товаристві українських студентів-католиків «Обнова», яке діє в Києві більше 2-ох років, були проведені вибори до управи.
У Київському товаристві українських студентів-католиків «Обнова», яке діє в Києві більше 2-ох років, були проведені вибори до управи. Головою обрано Тетяну Шпайхер, а духівником залишається о. Андрій Нагірняк. Місією "Обнови" є активізація молодіжного життя та виховання сучасної католицької інтелігенції. Участь в організації допомагає молоді зростати духовно, розширювати коло свого спілкування та отримувати необхідну для християн духовну поживу. При обранні управи Київської "Обнови", усі присутні мали нагоду висловити своє бачення спільноти. Духівник, о. Андрій, наголосив на тому, що спільнота виконує місію форуму для міжпарафіяльного спілкування студентської молоді. Обрання Управи є виразом зрілості Київської організації "Обнови". Слід відзначити, що восени 2008 року обновляни брали активну участь у підготовці та проведенні Соціального тижня УГКЦ, до якого були залучені духовенство та миряни з усіх куточків України, готували вечір пам’яті Митрополита Андрея. Серед обновлян є дійсні члени та симпатики, разом в Обнова-Київ є понад 30 чоловік. Зустрічі спільноти у Києві проходять щовівторка у приміщенні КМЦ НаУКМА (вул. Іллінська,9, 2-ий поверх), о 18-30. Довідка: Товариство українських студентів католиків «Обнова» було створене у 1930р. Науковій роботі «Обнові» допомагало Богословське наукове товариство на чолі з о. Йосипом Сліпим, а також створений спеціально з ініціативи Митрополита А. Шептицького Український Католицький Академічний Сеньйорат, що складався зі старшої інтелігенції. Часто в зовнішній, як і у внутрішній діяльності брав участь сам Митрополит Андрей, насамперед як духовний опікун і великий меценат. У 1931 році «Обнова» стала членом світового, католицького академічного об’єднання «Pax Romana». Та за часів комуністичного режиму Товариство не могло існувати в Україні. Але воно продовжило свою діяльність в Західній Європі та США. Сучасна Обнова була відроджена зусиллями пані Роми Гайди. На сьогодні, осередки Обнови існують у Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську та Києві.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«БОЖЕ СЛОВО І КАТЕХИЗАЦІЯ», – Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року12 грудня

Дорогі родини! «Ваша домівка є першою і найважливішою школою, де ваші діти мають навчитися любити Бога і людей. Якою буде та школа, таким буде й...

МЕДІА
Prev Next