АКТУАЛЬНО

Книгу «Патріярх Йосиф Сліпий і красне письменство» презентували семінаристам в Івано-Франківську

Вівторок, 12 вересня 2017, 11:10
У понеділок, 11 вересня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. Святого свщмч. Йосафата взяли участь у презентації книги п. Ірини Іванкович «Патріарх Йосиф і красне письменство».

Презентація відбулася у стінах ІФДС за участі автора книги п. Ірини, яка є директором Товариства Святої Софії в США та п. Михайла, представника фундації «Андрей».  За словами семінаристів, гості цікаво, грунтовно та лаконічно висвітлили приховану сферу життя великого Патріарха – літературну діяльність та любов Йосифа Сліпого до української літературної творчості, представляючи постать Патріарха у різних аспектах його діяльності.

Також пані Ірина розповіла про задум та процес написання книги. До речі, на зустрічі студенти довідалися, що пані Ірина є організатором літньої англомовної школи у селі Заздрість, де народився Патріарх Йосиф.

На завершення віце-ректор семінарії прот. д-р Андрій Чорненко подякував гостям за цікаве представлення і побажав творчої наснаги та розвитку.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ifds.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Старша людина є посланням Бога, через неї ми можемо почути голос Божий», — думки Глави УГКЦ про старість23 квітня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в прямому ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 20 квітня розмірковував...

МЕДІА
Prev Next