АКТУАЛЬНО

Книгу проповідей Блаженнішого Святослава можна придбати в Церковній крамниці УГКЦ

Середа, 28 жовтня 2020, 11:02
Перша книга проповідей і промов Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви під назвою «Слово Боже живе і діяльне» вийшла друком восени цього року в видавництві «Фоліо». Придбати книгу відтепер можна у Церковній крамниці УГКЦ, зробивши замовлення на сайті.

До першого тому ввійшли проповіді та промови Блаженнішого Святослава, виголошені в неділі та свята літургійного року і з нагоди важливих суспільних чи релігійних подій упродовж 2011—2013 років. Упорядником і богословським редактором збірки є о. Роман Островський. Передмову до видання написав владика Ігор Возьняк.

«Ознайомлюючись із калейдоскопом проповідей Блаженнішого Святослава Шевчука, Отця і Глави УГКЦ, читач входить у глибини правд віри, яка струмує до вічного життя. Промови архиєрея багатогранні, виголошені з різних нагод та в різних місцях, і це дає змогу побачити його титанічну працю», – пише архиєпископ і митрополит Львівський у передмові.

Книга видана з нагоди ювілею 50-річчя Блаженнішого Святослава.

Замовити книгу – тут.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next