АКТУАЛЬНО

Колегіум «Знамення» відзначив ХІІ День подяки

Понеділок, 03 серпня 2020, 13:20
1 серпня у Зарваниці відбувся ХІІ урочистий День подяки в єдиному в Україні закладі для дівчат – колегіумі «Знамення». Цьогоріч цей унікальний заклад закінчили 22 колегіантки.

Свято розпочалося з урочистої Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором малої базиліки Зарваницької Богородиці о. м. Дмитром Квичем і головою Комісії у справах освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Миколою Медюхом.  Участь у Богослужінні взяла вся колегіальна спільнота, батьки й родичі випускниць. Під час проповіді владика наголосив на важливості виховання сучасної молоді на основі християнських цінностей. Він зазначив, що колегіум «Знамення» – унікальний навчальний заклад, у якому плекається любов до ближніх…

Після Літургії голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Ігор Леськів та заступник начальника управління, начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Анна Зварич вручили випускницям свідоцтва, а владика Теодор уділив кожній єрейське благословення на щасливу життєву стежину. 

Свято продовжилося урочистою академією, яка відбулася на площі Марійського духовного центру з дотриманням усіх карантинних норм, запроваджених Кабінетом Міністрів України. Впродовж дня у «Знаменні» звучали слова подяки та щира молитва.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next