АКТУАЛЬНО

Колегіум «Знамення» відзначив Х ювілейний День подяки

Понеділок, 01 липня 2019, 10:06
У суботу, 29 червня 2019 року, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувся Х День подяки колегіуму для дівчат «Знамення». Цей день у закладі є завершальним у навчальному році.

Традиційно свято розпочалося з подячної Архиєрейської Божественної Літургії, участь у якій взяли вихованки, вчителі, працівники колегіуму, батьки та родичі випускниць. Очолив Богослужіння єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором собору Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитром Квичем та іншими священнослужителями.

Під час проповіді владика Теодор наголосив, що «Пресвята Богородиця ще з ХІІІ століття складає свої молитви за нас і приносить їх своєму Синові. Так і цього дня ми хочемо поручити Пресвятій Богородиці наших дівчат з колегіуму «Знамення», а зокрема випускниць».

«Дорогі дівчата, візьміть настанови Христа, збережіть їх у своєму серці впродовж усього життя. Ви розпочинаєте серйозний етап життя. Нехай Господь вас сьогодні благословить на подальшу дорогу, а Пресвята Богородиця покриє вас своїм Покровом», - благословив випускниць владика.

Після богослужіння  депутат Верховної Ради України п. Микола Люшняк, начальник Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації п. Ольга Хома вручили випускницям атестати про здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році. Владика Теодор благословив кожну випускницю на добру та щасливу життєву стежину.  Десятий випуск колегіуму особливий, адже є  найбільшим за одинадцять років існування закладу.  

Опісля відбулася урочиста академія, приурочена до закінчення навчального року, на якій випускниці щиро дякували вчителям, батькам та усім, хто сприяв їхньому навчанню та перебуванню в Зарваниці. З привітальним словом до  колегіанток звернулася п. Ганна Зварич – начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської ОДА та засновниця колегіуму «Знамення».

«Любіть життя і завжди слухайте свого серця. Майбутнє у ваших руках. Будьте міцними і сильними, не втрачайте відваги перед труднощами. Формуйте свій характер, аби вміти бути радісними, добрими і люблячими. Здійсніть свої мрії!» – наголосила п. Ганна. На святі також були присутні і випускниці колегіуму минулих років.

Також особливою для колегіанток стала зустріч з архиєпископом і митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василем Семенюком. Митрополит  щирими словами  привітав випускниць із закінченням колегіуму та уділив кожній архиєрейське благословення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next