АКТУАЛЬНО

Коломийсько-Чернівецька єпархія започатковує телепередачу "Дорога до храму"

Четвер, 26 грудня 2008, 23:36
З благословення Правлячого Архиєрея Миколая, Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ готуватиме щотижневу телепередачу "Дорога до храму" в ефірі Коломийського каналу "НТК".
З благословення Правлячого Архиєрея Миколая, Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ готуватиме щотижневу телепередачу "Дорога до храму" в ефірі Коломийського каналу "НТК". Цю ініціативу єпарха дуже добре сприйняла п. Тамара Приходько, головний редактор телеканалу, заявивши: "Я думаю, що буде виходити дуже цікава програма для наших глядачів, адже вона буде стосуватися найважливішого в житті кожної людини, тобто спасіння. Ми будемо говорити як прийти до храму, як глибше вивчити основи віри і, зрештою, стати людиною, гідною Царства Божого". Співпраця буде налагоджуватися на благодійній основі, оскільки телеканал також зацікавлений в такому проекті. Ведучим зазначеної програми буде о. Михайло Дзюда, який має досвід праці у сфері комунікацій. Таким був результат зустрічі єпископа із головним редактором "НТК", яка відбулася 25 грудня.

о. Василь Перцович,
прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

http://kolomyya.org/se/sites/ep/?nid=10076
ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан, в проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона наш погляд повертає, насамперед, до родинного коріння Блаженнішого Любомира - Духовного Батька України, кажучи, що Він "походить із...

МЕДІА
Prev Next