АКТУАЛЬНО

Комісія у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії проводить формаційні курси для парафіяльних рад

Середа, 14 лютого 2018, 09:35
10 лютого у Великоглибочанському деканаті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії в рамках проведення формаційних курсів відбулася зустріч працівників Комісії у справах мирян та представників парафіяльних рад. Організатором формаційних таких курсів із благословення Архиєпископа і Митрополита Василя (Семенюка) став синкел у справах мирян отець Андрій Іван Говера.

Курси мають на меті допомогти старшим братам, сестрицям, скарбникам, а також членам парафіяльних рад краще виконувати свої обов’язки. Отець Андрій Говера підкреслив, що парафіяльні ради покликані допомагати священику в душпастирській праці. Вірні, які приїхали з кожної парафії деканату разом зі своїми парохами, були щиро вдячні за поради та настанови.

На завершення, після спільної молитви, о. Андрій Говера благословив усіх іконою блаженного Володимира Прийми, який є покровителем усіх мирян.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next