АКТУАЛЬНО

Конференція Католицьких Єпископів Англії та Уельсу молилася за Україну

Понеділок, 12 травня 2014, 15:44
7 травня католицькі єпископи Англії та Уельсу, проявляючи солідарність зі своїми братами і сестрами УГКЦ, у рамках свого чергового пленарного засідання помолилися Божественну Літургію разом із владикою Глібом (Лончиною), Єпархом єпархії Пресвятої родини, з осідком у Лондоні.

Додамо, що це перший випадок, коли всі єпископи латинського обряду в Англії й Уельсі разом співслужили в східному обряді. Про це передає сайт Католицької Церкви в Англії та Уельсі.

Крім того, єпископи закликали католицькі громади Англії та Уельсу молитися за єдність християн 25 травня, коли Папа Франциск зустрінеться із Вселенським Патріархом Константинопольським Вартоломієм. Пригадуємо, що зустріч відбудеться в Єрусалимі в рамках паломництва Папи Римського Франциска на Святу Землю.

Додамо, що Конференція Католицьких Єпископів Англії та Уельсу є постійним збором католицьких єпископів і особистих ординаріїв в двох країнах-членах.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ20 січня

16 січня 2018 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася Третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо...

МЕДІА
Prev Next