АКТУАЛЬНО

Конференція Католицьких Єпископів Англії та Уельсу молилася за Україну

Понеділок, 12 травня 2014, 15:44
7 травня католицькі єпископи Англії та Уельсу, проявляючи солідарність зі своїми братами і сестрами УГКЦ, у рамках свого чергового пленарного засідання помолилися Божественну Літургію разом із владикою Глібом (Лончиною), Єпархом єпархії Пресвятої родини, з осідком у Лондоні.

Додамо, що це перший випадок, коли всі єпископи латинського обряду в Англії й Уельсі разом співслужили в східному обряді. Про це передає сайт Католицької Церкви в Англії та Уельсі.

Крім того, єпископи закликали католицькі громади Англії та Уельсу молитися за єдність християн 25 травня, коли Папа Франциск зустрінеться із Вселенським Патріархом Константинопольським Вартоломієм. Пригадуємо, що зустріч відбудеться в Єрусалимі в рамках паломництва Папи Римського Франциска на Святу Землю.

Додамо, що Конференція Католицьких Єпископів Англії та Уельсу є постійним збором католицьких єпископів і особистих ординаріїв в двох країнах-членах.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Старша людина є посланням Бога, через неї ми можемо почути голос Божий», — думки Глави УГКЦ про старість23 квітня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в прямому ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 20 квітня розмірковував...

МЕДІА
Prev Next