АКТУАЛЬНО

Конгрегація Східних Церков висловила свою підтримку українському народові

Субота, 01 лютого 2014, 19:36
«Висловлюємо вам свою близькість у молитві і можливу допомогу в ці часи випробувань і великого болю за український народ і за Церкву в Україні». Про це йдеться у листі-підтримці за підписом кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації Східних Церков, Архиєпископа Циріла Василя, Секретаря Конгрегації, заступника секретаря монс. Мауріціо Мальвестіті та всіх працівників Конгрегації на ім’я Блаженнішого Святослава (Шевчука), Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

“Нехай буде сильною молитва до Богородиці, під Покров якої хочемо ще раз віддати наше буття: можливість швидкого приходу бажаного і справедливого поєднання, щоб нація, в усіх своїх складових, повернулась до життя у спокійній гармонії і мирі, зростаючи в добробуті і на користь найбільш малозахищених”, – бажають у Конгрегації Східних Церков.

Представники Конгрегації висловили сподівання, що все духовенство УГКЦ та всі її вірні й надалі “власною вірою служитимуть усім українцям на добро, на захист гідності людської особи, свободи, солідарності та миру”.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next