АКТУАЛЬНО

Координатора «Апостольства молитва» в Україні привітали із 20-річчям священства!

Четвер, 11 липня 2019, 13:33
У день святих Верховних апостолів Петра та Павла свою 20-ту річницю священства відзначає координатор товариства «Апостольство молитви» в Україні о. Терентій Довганюк, ЧСВВ, із Жовківського монастиря Різдва Христового, що на Львівщині.

Хочемо подякувати Господу Богу, Пречистій Діві Марії і всім святим за їхню ласку, що ми маємо на нашій парафії в м. Жовква при церкві Серця Христового доброго провідника, який несе істину до наших сердець. Хочемо скласти щиру подяку за його ревну та плідну працю, бо щирим серцем та молитвами служить нам парафіянам і всім, хто просить допомоги. Дякуємо йому за добрий провід «Апостольства молитва». Щедрих Божих ласк, міцного здоров’я, витривалості, наснаги й сили в нелегкому служінні на Божій ниві.

На знак великої поваги до Вас, отче Терентію, прийміть найщиріші вітання з цієї нагоди! Висловлюємо щиру вдячність за Вашу батьківську любов, яку Ви випромінюєте щодня, даруєте нам повагу, прекрасний приклад ревного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику.

Нехай Господь Вам додасть багато своїх ласк у подальшому та веде Вас дорогою Вашого священства, щоб Ви й надалі були ревним пастирем! Хай Господь Бог дарує Вам багато радості і вдоволення з праці, яку успішно виконуєте для Церкви, Чину Святого Василя Великого та Нашого Українського Народу. Многая Вам літа!

Довідково

Отець Терентій Довганюк вступив до Чину святого Василія Великого у травні 1991 року Протягом 1993-1999 років студіював у Папському відділі теології у Варшаві, секція Св. Івана Хрестителя філософію, теологію та захистив магістерську працю по теології. У 1999 році, після закінчення студій, був висвячений на священника у Львові владикою Володимиром Ющаком, ЧСВВ, і призначений до Жовківського монастиря отців василіан. Виконував обов'язки пароха церкви Святого архистратига Михаїла у Волі-Висоцькій (Жовківщина). Від 2002 року був призначений на настоятеля монастиря Святого Йосафата Кунцевича у Володимирі-Волинському. Від липня 2012 року призначений на служіння в Жовківський монастир Різдва Христового координатором «Апостольства молитва» у провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

Парафіяни церкви Серця Христового та
 члени «Апостольства молитва» з м. Жовква


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next